rss

Zkouška, zkouška. Slyší­ mě někdo?

6. 10. 2005

Dlouho o tom přemýšlím, ale nakonec jsem to přeci jen zkusil.

Vím, že psát weblog není zrovna legrace, tedy pokud chci, aby byl trochu dobrý a pro někoho zajímavý. Ale už mám trošku zkušenosti z fotoblogem, tak možná vím, do čeho jdu. Raději od toho nic nečekám, bude to prostě zkušenost.

Bylo by hezké, kdyby tento web byl odborný, bohužel necítím se v žádném oboru být tak dobrým, abych mu tento blog mohl věnovat a poučovat ostatní. Píši v PHP, ale Jakubovi Vránovi nebo Davidovi Grudlovi nesahám zdaleka po cokoli. Baví mě webdesign, a to se vším, co k tomu patří, hlavně v popředí mého zájmu je copywriting, SEO, SEM a grafika. Ovšem ani v této oblasti bych si zdaleka nedovolil vydávat se za dobrého znalce těchto oborů. V oblasti SEO, SEM a psaní pro web je u nás řekl bych silné zastoupení, musel bych jmenovat dlouho. Ale mezi ty, které mám nejraději a čtu pravidelně patří bezpochyby Yuhů.

Ale na druhou stranu. Myslím, že po Internetu běhá velmi mnoho těch, kteří možná rádi ocení i ne tak odborný přístup k věci, za vše mluví úspěšný Jak Psát Web, který ač psaný odborníkem, obsahuje i věci zdánlivě jasné a pro někoho samozřejmé. A jak se mnohým z nás často hodí tam nahlédnout. O čem by tedy měl tento projekt být? Raději se nechme překvapit.

Ale kdyby to fungovalo: Určitě o mých projektech, možná o zajímavých webech, hostingu, webové reklamě, grafice, možná i nějaké to PHP a MySQL. Nepsáno ale z vršku stupnice odbornosti, nýbrž prostě tak jak to umím. Pořád se učím.


Komentáře

Medhi

Petr Václavek (#1): Díky :)
Mady (#2): Taky dík :)
kali (#3): to slíbit nemohu :)
Alex (#4): to taky ne :)

Alex

Dal jsem si tě do RSS tak buď hodnej kluk. :)

kali

Koukám, že minulý týden byl ve znamení změn a novinek - nový weblog, nový chatboard… Tak přeji hodně štěstí! Je to tu moc pěkný, už se těším na zajímavé čtení.

Petr Václavek

Vitej mezi pisalky! Preji ti hodne hodne uspechu a doufam, ze tve clanky budou alespon z poloviny tak dobre jako tve fotky, ktere jsou opravdu vyjimecne!

Mady

Doufám, že tu bude fajn čtení, jinak ale musím pochválit design, je naprosto super.

Vojtěch Vrbka

Polovinu už máš zasebou. Pěkný design je totiž polovina úspěchu :)


Archiv