rss

Uvidíme se na WebExpo?

11. 10. 2008

Jsme s Tomášem Randou přihlášeni na WebExpo a hodláme se tam ukázat, jak v sobotu, tak v neděli. Těším se na některé přednášky a doufám, že nebudou posluchárny narvané k prasknutí :) Budu se tak trochu vracet na místo činu, protože v těchto stejných posluchárnách jsem proseděl několik let svého života. Je mi tedy velmi příjemné, že se veletrh koná na půdě mé fakulty, kde to velmi dobře znám a kam se zase rád podívám. Sraz WebExpo jsem samozřejmě přidal na srazy.info a mimo již známé okénko:

jsem udělal ještě jedno okénko nové, které informuje o tom, že se na srazu uvidíme. Vidět ho můžete zde vpravo nahoře. Pokud na WebExpo také jdete, budu moc rád, když okénka využijete a dáte si ho na stránky (jeho kód získáte na srazy.info → termín srazu → získat okénko).

Ještě přemýšlím o jedné věci. Nevím jestli už to mají zvládnuté nějak organizátoři, ale bylo by zajímavé, kdyby účastníci měli třeba malé cedulky se jmény a svými weby/pracovními pozicemi. Ne každého asi poznáme podle obličeje. Na druhou stranu ne každý chce mít cedulku a vůbec tak nějak nevím, jestli se to hodí. Co myslíte vy? Nebyl by totiž problém udělat malý generátor takových cedulek třeba na srazy.info.


Komentáře

Dan

Nad těmi vizitkami s jmény jsem přemýšlel také. Nebylo by to vůbec špatné.

Robert

Zřejmě bych opravil název Česká zemdělělská univerzita

Misha

na koferencich jsou cedulky se jmeny /firmou nebo tim co clovek dela naprosto bezne a usnadnuji komunikaci

mIREK

Já jdu taky klucí ;-) Zaměstnavatel uznal, že je to pro mě prospěšné a podporuje to?

Inza

Uvidíme se!;-) ? Vizitky jsou velmi dobrý nápad a jak řekl Misha, se užívají zcela běžně?Jsem pro generátor vizitek;-)

Inza

A už máme na blogu také okénko;-) ? http://beta.dvojmo.cz ? je to moc chytrá věc, díky!

medhi

Inza [6]: Já děkuji!

Tomik

Tak i já se dostavím, v sobotu i neděli.

Jinak, byl jsem na dvou konferencích o PHP co Vašek pořádal a vždy tam cedulky se jmény byly, takže předpokládám, že budou i teď. :)

Milka

Jsem přihlášená na oba dny, moje dražší polovička by měla jít taky. ;)

veena

Okénko ?Uvidíme se na? je dobrý nápad, ale funguje teď? Hlásí se někdo dobrovolně, že tam nastrká těch 500 papírků do visaček? :-)


Archiv