rss

Srazy.info - neseďte doma

12. 2. 2008

Logo Srazy.infoSrazy.info je nová služba, která pomáhá organizovat srazy. Mohou to být tradiční srazy, zájmové srazy, semináře, přednášky nebo různé akce.

Organizátorům

Srazy.info umožní organizátorovi sraz efektivně nastavit a zveřejnit. Kliknutím zvolí místo na mapě, kde se bude sraz konat, zadá datum, může informovat o výši vstupného a připojit fotky. Pokud je na srazu omezený počet míst a organizátor chce mít seznam účastníků, Srazy.info mu nabídnou rezervační systém.

Účastníkům

Ostatním, kteří srazy neorganizují, ale rádi se scházejí, Srazy.info nabídnou spoustu funkcí. Po jednoduché registraci můžete zadat místo bydliště a získáváte tak informace o srazech blízko vašeho domova. Zadáte si svoje zájmy a nabídnou se vám srazy, které by vás mohly zajímat. O takových srazech jste pak informováni osobním RSS kanálem.

Každý uživatel získává na srazy.info identitu. Má svoji stránku na srazy.info/lide/nick, může si nahrát svoji ikonku a nastavit štítky, které definují jeho zájmy, může nahrát svoje fotky.

Myšlenka této služby je ucelit organizování srazů na jednom místě a přehledně. V současnosti se o srazech dovídáme na šílených webech, které byly horkou jehlou spíchnuty jen za účelem propagace srazu. O mnoha srazech, přednáškách nebo seminářích se nedovídáme vůbec, protože informace o nich kolují jenom mezi zasvěcenými. To všechno by Srazy.info chtěly změnit.

Potencionálním zájemcům chtějí otevřít nové obzory a přinést možnost setkání s lidmi se stejnými zájmy nebo z oboru.

Organizátorům přivést více účastníků a vzbudit větší zájem o jejich akce. Placeným seminářům přinesou Srazy.info v důsledku i vyšší zisky. Proč si tedy neudělat reklamu?

Organizujete nějaký sraz? Vytvořte si účet a dejte tomu ucelenou formu.

Chodíte na nějaké srazy? Dejte organizátorům vědět o této službě.

Srazy.info


Komentáře

Jirka

Chtělo by to ještě trošku vychytat: Nepodařilo se mi například zjistit, podle čeho jsou řazené události, pokud kliknu na srazy nejblíže Brnu. Není to podle data, ani abecedně…

Medhi

Jirka [1]: Je to podle data a vzdálenosti dohromady. Čili nahoře jsou ty nejblíže v čase a místem.

xom

Výborný nápad, který má potenciál, jsem zvědav jaký typ srazů bude převládat za půl roku (zda-li tam budou, jako teď, převážně technicky zaměřená setkání či více světské pozvánky na párty..)

Medhi

xom [3]: Osobně bych rád zachoval profesní a zájmový ráz. Jsem si vědom toho, že systém budu muset vyvíjet v závislosti na jeho vlastním životě. Kdyby se objevily převládající pozvánky na různé párty a narozky, asi bych to začal korigovat nějakou zvláštní kategorií. Ale uvidíme.

Petr

Hodně štěstí s projektem. Příště se budu snažit publikovat nápad okamžitě, byť jen v zlomkové podobě :) štěstí přeje rychlejším

kaspar milan

zajímají mě srazy veteránů


Archiv