rss

Rok změn

13. 6. 2008

Tak kolotoč trochu přibrzdil a já jsem si udělal čas napsat zase něco nového na tenhle starý cár papíru. Rok 2008 pro mě bude rokem změn. V mém životě, který jinak plyne velmi poklidně a neměnně se nyní trochu zčeřily vody. Asi změnou největší je to, že po dvaceti letech jsem konečně přestal chodit do školy. V pátek jsem úspěšně složil státní zkoušky a 23. bude promoce.

Čas tímto ušetřený se logicky rozloží mezi ostatní mé aktivity, což je mimo zábavy také zábavopráce, čili blueboard.cz a s tím vše spojené. S Tomášem Randou jsme již sehnali kancelář, kam se budeme velmi brzy stěhovat. Můžete nás tam třeba někdy navštívit nebo nás vidět, jak jedem na oběd na elektrickém skútru do Klubu Santoška.

Bohužel abych se jenom neradoval, tak mě postihla i jedna bolestivá ztráta. Tenhle blog není tak osobní, abych byl přesnější, ale každý z vás to zná, takový už je bohužel život.

blueboard logoMožná jste si také všimli, že jsem navrhnul nové logo pro Blueboard.cz. Potřeboval jsem udělat jednotné logo pro firmu, ke kterému se pak něco připojí pro různé služby. Myslím, že jsem s ním konečně spokojen a to je to nejdůležitější :)

Tak jo. Doufám, že pomalu začnu zase malovat a dělat všechno co mě baví, pokud můžete, dělejte to taky. A těm co ještě do školy chodí, přeju povedený prázdniny.


Komentáře

BD

Blahopřeji k promoci :)

bradka

pridavam se ke gratulaci.. to se muzeme tesit na nove maluvky, nove miniaplikacky a dalsi super truper vecicky.. :-)


Archiv