rss

Okénko o srazu

16. 4. 2008

Napadlo mě, že by nebylo od věci mít možnost šoupnout si informace o nějakém srazu přímo na svůj blog. Chci třeba své čtenáře informovat o nějaké akci, kam půjdu. Většinou tedy napíšu kdy a kde to je, dám odkaz na mapu nebo tak. Ale když už ten sraz mám na Srazech, tak proč si to nezjednodušit. Vygeneruji si Okénko se srazem a šoupnu ho na blog. Bude to vypadat třeba takhle:

Co vy na to? Pořád je co vylepšovat, těším se na vaše názory a nápady.


Komentáře

Timy

Omlouvám se, ale budu si jenom stěžovat :-). Nevypadá ten web jinak než kdysi? Mám totiž takový pocit, že byl kdysi přehledný ? teď mi přijde všechno, jenom přehledný ne. Dám příklad ? přišel jsem tam a co vidím? Obrovský obrázek, výzvu že mám začít přihlášením (proč, když se chci jen porozhlédnout?), dva boxíky, kde jsou výpisy z blogu, utopený kalendář a čtyři výpisy nejbližších srazů. Z toho, co jsem vyjmenoval, mě jako uživatele zajímá ten výpis nejbližších srazů a kalendář.

Osobně bych od takové služby čekal, že tam přijdu, ono mi to zobrazí, jaké srazy se chystají, ideálně nějak hezky členěné. Nic víc na stránce nepotřebuji. Po přihlášení by tam samozřejmě měly být nějaké konkrétnější informace vzhledem k mému nastavení. Nepotřebuji znát nové uživatele, ani kdo zde byl naposledy. Na momentální podobě webu mi zkrátka 80 % věcí přijde zbytečných?

Samozřejmě je to ale můj laický pohled na věc, nechci nikoho kritizovat :-).

medhi

Timy [1]: Já ti děkuju za cenný názor. S tou úvodní stránkou (vlastně s celými Srazy) dost experimentuju a zpětných reakcí je zatím velmi málo. Určitě si z tvé recenzičky něco vezmu. Kdyžtak příště můžeš využít fórum, kde se to může rozebírat: http://srazy.in...je-byste-zmenili

Martin Světlík

Já bych snad jen zmínil, že v Safari je zbytečný horizontální posuvník, viz screenshot.

cool-chef

Dobrá věc, já myslím, že se to hodí ;) Já sem sice zabrousím jen málokdy, ale pro ty, co to hltají každodenně, je to užitečné.


Archiv