rss

Malba: moje tajné místo

4. 7. 2006

Po obrázku Někde tam jsou jsem se měl už zase učit, ale prostě to nešlo. Pustil jsem se tedy do dalšího obrázku a maloval si vesele až do půl třetí do rána. Inspiroval mě opět obrázek na DeviantArt od Daniela Alekowa a řekl jsem si že zkusím namalovat něco podobného. Vzniklo toto:
moje tajné místo
Jinak přijímačky jsem nakonec udělal.. ještě že jsem se tolik neučil.


Komentáře

zimmi

Pěkné, velice pěkné.

Když už zmiňuješ deviantart, zrovna včera jsem nakoukl do sekce wallpapers->vector a nestačil jsem se divit, jak krásné věci se dají stvořit.

duhovec

moc hezké.. na první pohled mě to připomnělo Pána prstenů.. nevím co sem to měl za asociaci.. :-)

Ajinka

jsem sice tak trošku amatér, ale řeknu ti, tohle namalovat, tak si pískám. některý moje kresby najdeš na mým blogu (správa webu mě nebaví), ale malby tam žádný nemám - mám doma asi čtyři rozpracované (začínám :-) )

Gotes

To místo je ve hře star wars : jedi academy v prvním levelu, kromě té loďky je to úplně stejný :-))) Nevím jestli je to náhoda, ale jestli ano tak je to celkem drsný.

Picaso

Tohle není žádný umění to jsou sračky.!!!!!!

Vojtěch Vrbka

Velice povedené

Picaso [5]: nevíš co mluvíš

Jituš

Picaso neví, co mluví. Ať se předvede sám! Obrazy jsou moc pěkné a mají ,,hloubku" narozdíl od některých lidí , jako je P :-(. Je vidět citlivé barevné přechody a jemně propracované proporce. Máme zrovna na vejšce malbu, tak okukuju,jak je kdo šikovný. Moc hezký.
PS: neuč se,život tě naučí ! :-))

Petr

Hodně pěkné Líbí se mi to. Dělal jsem stránky pro jednoho malíře a ten Maloval jenom o trošičku lépe, to je možná spíš záležitost osobního vkusu každého člověka.

Martin

Zajímavé. Chce to zkouše a zkoušet. Docela rád bych se podíval na ty obrazy v originální velikosti.

Jakub

Rád bych zkusil něco podobného.
Jaký k tomu stačí tablet?


Archiv