rss

Co dál

16. 9. 2006

zamyšlení Já vím, žádné nové příspěvky sem, žádné nové fotky do fotoblogu. Jak jsem vlastně na tom? No jak jsem si koupil ten tablet, tak hodně maluju. Skoro nefotím, už mě to neláká tak jako dřív. Nevím jestli je to překonaná kapitolka mého života, je to možné. Polevení ve snímání světa fotoaparátem má i své objektivní důvody. Dnes fotí opravdu každý druhý a v té široké škále fotografujících se strašně ztrácím.

Do citronu jsem chtěl taky psát hlavně o webu.. no tam se ztrácím taky… už nečtu blogy o webu tak jako dřív, nesleduju přesně co se kde šustne.. bylo to pořád na jedno brdo.. a co jsem tak občas nahlíd poslední dobou, je pořád.. blogeři pořád řeší to samé dokola.. jak mít široké menu, jestli vlevo nebo vpravo, jestli to řadit takhle nebo naopak.. , dřív jsem to hltal, dnes mi to přijde jako strašná prkotina, kterou podle není třeba se tak hluboce zabývat (já vím, ale mě se to tak už zdá no).

Takže co s tím. Pořád platí to, že miluju web, miluju grafiku, miluju fotku, miluju hosting, miluju kreslení. V mém vztahu k Internetu jsem nepolevil, jenom jsem se posunul někam trochu vedle. Ale je škoda nechávat fotoblog ladem, citron taky ladem.. asi to spojím. Stačí jeden web, částečně formou weblogu, kam můžu přidávat malůvky, fotky i texty. Jenom doufám, že tím zklamu co nejméně mých příznivců a naopak jich co nejvíce potěším.

Svěřil jsem se zde, protože jsem také zvědavý na váš názor. Napište mi co si o tom myslíte. Jestli rádi nebo neradi uvidíte všechno co vpletu do tohoto světa na jednom místě. Zajímá mě jak se díváte na fotoblog, kam dlouho nepřibyla žádná fotka, jak vnímáte tento cár papíru, kam jsem začal psát více o grafice než o webu.

Těším se na vaše reakce.


Komentáře

sloper

Nepovedal by som, ze tvoje fotky sa "strašne strácajú"… Fotiť vies a máš potenciál…

Alex

Ani nevíš jak mi mluvíš z duše…

Dělej co tě baví. Na čtenáře kašli. Když někdo odhlásí RSS, někdo jiný se najde komu se bude projekt líbit. Když budeš dělat co chtějí lidí kolem tebe, stane se z publikování povinnost. A povinnost je vždycky otravná věc.

Go ahead.

Michal Pospiech

Dělal bych to tak, jak bych to cítil. Jak se tady někdo zmínil, když děláš to co chcou čtenáři, tak pak je z toho povinost. ;-) Pokud to budeš dělat tak, jak to cítíš a jak chceš, tak Tě to bude hlavně bavit a za druhé se 100% najdou lidé, kteří to uvítají také.

Mirek

Souhlasím s Michalem a Alexem. Vůbec by mi nevadilo kdyby se citrón spojil s fotoblogem (náhodou by to bylo lehčí sledovat přes jedno RSS)…

lukyn.v

Klidně to spoj. Chodím rád na Tvůj fotoblog i weblog. Na jednom jsem našel pěkné fotky, na druhém pěkné malůvky a zajímavé psaní. Bude-li vše dohromady, zlobit se fakt nebudu a ostatní jistě také ne. ;) Hlavně dělej co Tě baví a dělej to podle sebe. Čtenáři si Tě určitě najdou, ať to tady bude jakékoliv. A Ti, co si Tě našli, zůstanou. Třeba jako já.

skejtis

Tvoje prispevky jsem vzdy cetl ze vsech blogu nejradeji,protoze mi prijde,ze tvoje (vase) podnikani je takove nejcestnejsi ,ale souhlasim s Michalem,delej co te bavi,clanek napsanej z donuceni stejne nestoji za nic.To radci kdyz se tu jednou za 1/2 roku obevi neco zajmavyho.

Hodne zdaru.
Preje Lukas Stibor.

kiwi

Klidně to spoj dohromady bude jednodušší a přehlednější, když to bude pohromadě (jinak oboje je super)

El Carlos

Souhlas s lukyn.v. Tu adresu navštívím tak jako tak

Oliva

No a já bych to zase nachal tak jak to. Je jedno, že už několik měsíců jsi nepřidal fotku do fotoblogu, je jedno, že jsi přestal psát do blogu o internetu.
Mně se líbí, že je každý zvlášť.

Myslím, že by to byla pro tebe zbytečná práce navíc dávět dvě fungující věci dohromady.

Hlavní je, že nás, třeba "pouze" jednou za rok, potěšíš nějakou fotkou nebo článkem.

Jan Kadlec

Spojil bych to. Všechno mít na jednom místě je někdy docela užitečné. Například, nemusíš dumat, jaké heslo máš pro fotoblog a jaké pro citron ;)

Oleg

Spoj to a usetris vsem cas na sledovani dvou webu ;) Taky bych to delal dle casu a nalady, fakt se z toho nesmi stat povinnost. Myslim, ze z techto komentaru usoudis, co mas udelat ;).

duhovec

Sám za sebe můžu říct, že mi to sloučení webů vadit nebude. Právě naopak. Uvítám to s radostí a budu v napětí jakým způsobem se ti nové spojení podaří. Mám rád oba tvé blogy. A pokud zůstanou dva mi nevadí, ale jak sem už napsal, spojení bude příjemná změna.

M4estr0

Me taky vubec nevadi sloceni webu…mozna to bude i lepsi, ale to se dozvis az to udelas….jinak vubec nevadi ze nepribejvaj fotky ani clanky o webu…spis me naopak zajima ta grafika co te bavi a tim ze ji tu bude vic nic nezkazis…

Vojtěch Vrbka

Já bych to nespojoval, jsou to dvě odlišný věci, od každé se čeká něco jiného. Když jde někdo sem očekává, že si přečtě něco o grafice a webu a když ho zajímají fotky, jde na fotoblog…

Jiří Lysek

Uvítal bych možná i nějaký fotky ne pouze texty, když se jedná o fotoblog, ale to je čistě věc názoru.


Archiv