rss

Březový lesík

17. 5. 2009

Po dlouhé době přišla opět tabletová a malovací nálada, takže jsem si zkusil něco, co by se dalo použít i jako dekorace do bytu. Jde to vytisknout v šířce až 120 cm (asi 2900 Kč) ale samozřejmě i menší. Pokud byste měli zájem, neváhejte mě kontaktovat.


Komentáře

Cirda

Nebylo to tu už před několika lety ten obraz? Možná se mi to zdá, ale možná sem ho už viděl. Už sem ale viděl heztší. Nejsem zrovna zastáncem moderního umění ala Picaso nebo čmáranic typu mateřské školky. Nemluvím teda že tento obraz je na úrovni mateřské školky. Maloval ho asi už zkušený malíř, který má něco za sebou. Mohl by být ale více akčnější a ne takový hluchý až obyčejný

Milata

Dobrý den máte velmi hezké stránky. Zobrazovaný obraz se dost povedl. Děkuji za inspiraci.

Martin

Dobrý den, máte krásné stránky, ale jako tvůrce cítím ?morální? povinnost Vás informovat, že pod IE6 nejde grafika, jak by měla, což je škoda.

Hezký den

Lucik526

Je to moc krásné :-)

_CJ_

Až 120cm? Ale tohle neni vektor ne? .....to pak bude celkem nekvalitni?nebo puvodni rozliseni bylo tak vysoke?

medhi

_CJ_ [4]: Ano, je to dost vysoký rozlišení

vaseks

Působí to na mě velmi příjemně, ale bohužel také nedokončeně :/. Graficky čisté tvary listů a ?čmárance? štětcem.. nejsem si jistý, zda právě toto spojení je ideální. Byl bych rád kdybych také uměl takhle malovat :) máte mé uznání!

fh

je to hrozne


Archiv