rss

50 návštěv zadarmo

17. 3. 2008

50 navstev zadarmoTo je název akce, která trvá do konce března. Každý si do této doby může zdarma dobít 50 kliků v reklamním systému BlueBoard.cz. Cílem této akce je seznámení s možností inzerovat na BlueBoard.cz. Můžete si inzerci vyzkoušet stejně, jako kdyby byla placená.

Uvidíte, že systém umí vedle sebe zobrazovat více kampaní a měří vám počty zobrazení, kliků a ClickRate (CR). Kampaně můžete zapínat, vypínat, měnit texty, zkoušet, který má lepší CR apod.

Možná zjistíte, že reklama na BlueBoard.cz pro vás může být přínosná i za placené kliky. A právě proto je tu tahle možnost vyzkoušení.

Doufám, že se bude akce líbit (a že ji nebudu muset předčasně ukončit), minimálně si uděláte zadarmo reklamu na svůj web. Pokud byste se přeci jenom chtěli nějak odvděčit, můžete o této akci napsat nebo o ní říci ostatním. Budu rád.

Jak na to

  1. Jděte na BlueBoard.cz
  2. Vytvořte si účet, pokud ho ještě nemáte (je to velmi rychlé)
  3. Přihlaste se a jděte do části Reklama
  4. Klikněte na Nabijte mi konto
  5. Kliky jsou vaše, vytvořte si kampaň, nastavte si ji a zapněte

Pár technických a provozních informací

  • normálně prodáváme klik za 1,80 Kč s DPH
  • Systém má kapacitu asi 1000 kliků denně celkem.
  • Jedna inzerovaná URL = jeden podíl v zobrazování
  • Vyhrazuji si právo kdykoli akci ukončit, když něco nebude vycházet podle předpokladů (přehlcení systému, hodně podvodů apod.)
  • Akce nemusí jít aktivovat každému, důvodem mohou být bezpečnostní a technologická omezení.

Komentáře

MichalekII

Dobrý nápad jistě využiju, možná by nebylo špatné nějaké prokliky dávat jako bonus třeba k Fullboardu.

Nill

Blbý je, že reklama nejde cílit, konverzní poměr nebude nic moc. Zajímavá je konstatní cena za proklik, mohlo by se to vyplatit stránkám z vysoce konkurenčních oblastí - dárky, cestování.

Petr Vaclavek

50 kliknutí jsem již vyčerpal a rád bych za další klidně i zaplatil, ale není tam PayPal :( Nebo mi něco uniklo? Jde za kliky platit PayPalem?

Medhi

Petr Vaclavek [3]: Bohužel reklama platit PayPalem nejde. Je dost možné, že to časem doplním, ale v tento moment není čas. Bankovní převod je pro tebe nepřijatelný? Nebo složení částky na pobočce banky/pošty?


Archiv